Prosinec 2010

In my heaven there's just Starbucks .

5. prosince 2010 v 23:26 | Bluberry* |  The way I am.


Týjo, já jsem ale ostuda! Zase jsem dlouho nic nenapsala a teď skoro o čtvrt na dvanáct začínám něco psát. Dávno bych měla ležet v posteli a chrupkat ale ono né, Blueberry musí dojít a trapčit na blogu!:D Však có! 
Listopad utekl rychle a nic podstatného se nezměnilo, začala jsem ve škole o něco víc "makat". Snažím se psát maturitní práce a celkově se pomalu připravovat na tu druhou šílenou polovinu roku. Těším se, až všechen ten stres opadne a budeme se někde válet doma či v zahraničí:) Prodloužené prázdniny a jenom pohoda lahoda! TAK JO:)
tutut
Tento víkend to bude fofr. Šíleně moc učení, testů, referátů a prezentací a nevím, čeho všeho! Bude to ostré. Ale vše se dá zmáknout, no ne? :) Musíme si akorát věřit, co to dá.
Taky se těším na Vánoce - konečně si trochu "odpočinu", i když většinu času asi strávím nad četbou k maturitě. Šílenost šílená!
Ale co mám na Vánocích ráda?
Válení se u pohádek, pečení cukroví, stromeček a samozřejmě dárečky. Nesnáším úklid, o kterém mi mamka už referuje dobrý týden:D. Asi se do toho o víkendu pustím. Ale času dost, no ne? Celkově bych c
htěla napsat něco hodně hlubokého, ale jelikož už pomalu táhne na tu půlnoc, nic kloudného mě nenapadne. Budete se, milé blogařky, muset spokojit s tím, co je! 

Have a nice week, babies! :)