Shake, shake, shake, shake IT!

20. ledna 2011 v 21:14 | Ms.Blueberry |  The way I am.
Leden, no je to možný?

Nepochopím, kam se ty měsíce stále hrnou.
To máme rok 2007,08,09,10 a najednou je tu 11. Vzpomínám na to, jak mi bylo 15 a říkám si, jak bych chtěla vrátit čas. Prošla jsem si těžkými věcmi, ale nebylo mi přece nejhůř. Nemusela jsem se rozhodovat, kam jít na vysokou, učit se na maturu a stresovat se s mezilidskými vztahy. Řešila jsem miliony jiných věcí, ale snad to bylo jen pubertou a hledáním sama sebe. Vlastně jsem se pořád nenašla.  Ale co víc. Končí tento příšerný týden uzavírání a dohánění všech nerozhodných známek. Bohužel ženu se do toho pololetí druhého, které bude 2x tak náročnější. Nevím, zda v sobě ještě objevím nějakou tu skrytou sílu.
Podle mě síla tam někde bude, jen je těžké ji dostat ven. Poslední dva týdny mi na ní zrovna nepřidaly. 
Opravila jsem si však většinu známek, a i když bych měla skákat do výšin, tak mi zrovna 2x do zpěvu není. Ani nevím proč. Čeká mě jiný život, uzavřela jsem bolestivou kapitolu mého života a čekám na nějakou malinko jasnější a zářivější. SNAD! JEDNOU?! Neodvažuji se hádat. 
Navštívil někdo z vás už věštkyni? Přemýšlela jsem o tom. Teď, před maturou, jen tak z hecu! Ono víte, mám strach. Co když mi řekne, že už mě nic pěkného nečeká? To pak zanevřu na všechny mé sny a půjdu si hodit mašli? HAHA! 

Mimochodem SPORT. Nemám ho příliš v lásce. Vždycky byl snad jediný sport, který jsem zbožňovala- lyžování. Poslední dobou mi však přibývá do mého listu také BĚH. Ano, je to občas hrozná nuda a otrava, ale tomu pocitu po běhu se nic nevyrovná. Když mám depresi, běh mě z ní dostane. Cítím se uvolněná a je mi příjemně unaveně. Znáte ten pocit? Je to jakoby jste došel z velkého mrazu domů to tepla, uvařil si výborný čaj s medem a díval se s celou rodinou na TV. Je to prostě fajn pocit. A pro tyto pocity já zkrátka budu běhat!! Samozřejmě shodit by se taky šiklo)))) O tom žádná! 
b
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bezejmenná* Bezejmenná* | Web | 20. ledna 2011 v 21:22 | Reagovat

Běhání mám ráda, jenomže mám jakési blbé plíce a neumím to udýchat :D. Jinak bych taky běhala :D.

2 bez podpisu bez podpisu | Web | 24. ledna 2011 v 17:39 | Reagovat

Já bych za ždnou věštkyní nechodila. Bála bych se že by mi řekla, něco jako: nic dobrého tě už nečeká. A já všechno zabalila. I přesto, že je to kravina, aby nějaký "člověk" věděl, co mě čeká. Jen by mě to odradilo. Na druhou stranu by byl úplný hec, kdyby řekla že mě nic dobrého nečeká, já se učila na maturu, pak ji dala za 4 (nevim, jesi se to stále tak dělá, ze čtyř předmětů :D) a mohla za ni přijit a řict: vy ste lhářka! :D:D;) Ale nechodila bych tam :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama